Video από τα φιλικά Ολυμπιακός-Άρης 3-0 και Αϊντχόφεν-ΠΑΟΚ 1-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ
 clock 10:06 | 15/07/2021

Ο Ολυμπιακός επικράτησε με 3-0 του Άρη σε φιλική αναμέτρηση στο Φάληρο.

Τα γκολ πέτυχαν οι Καμαρά (37’), Εμβιλά (43’) και Ραντζέλοβιτς (78’), ενώ ο Άρης ήταν αρκετά δραστήριος στα πρώτα 20 λεπτά και των δύο ημιχρόνων, έχοντας μάλιστα δύο δοκάρια στο πρώτο 45λεπτο.

Στο πρώτο φιλικό επί ολλανδικού εδάφους, ο ΠΑΟΚ ηττήθηκε ... από την Αϊντχόφεν στο «Philips Stadion» και έδειξε ότι έχει ακόμη δουλειά για να φτάσει στο επίπεδο που θέλει ο Ραζβάν Λουτσέσκου.

Στο 25' η PSV είχε δοκάρι με τον Ζάχαβι σε μια φάση διαρκείας με τον Ζίφκοβιτς να λέει δύο φορές «όχι» αλλά τελικά με τον Μαντουέκε, οι γηπεδούχοι βρήκαν δίχτυα.

ΟΦΗ: Στην Ολλανδία ο Τζον Τοράλ

Μπακς - Σανς 109-103: Ισοφάρισε η ομάδα του Γιάννη σε 2-2 τη σειρά των Τελικών του ΝΒΑ!