Κύπελλο Ελλάδας: Τα βίντεο των ματς των Κρητικων ομάδων

ΑΟΑΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
 clock 11:18 | 29/09/2022

Στην τέταρτη φάση του κυπέλλου Ελλάδας προκρίθηκαν ο ΑΟΑΝ που απέκλεισε στα πέναλτι την Επισκοπή και ο Ο.Φ. Ιεραπετρας που επικράτησε στα πέναλτι του Τηλυκράτη στη Λευκάδα.

Αντίθετα αποκλείστηκαν τα Χανιά στη Βέροια από την τοπική ομάδα με 2-1 στην παράταση .

Ο ΑΟΑΝ ετά από120 λεπτά αγώνα  χωρίς γκολ νίκησε την Επισκοπή στα πέναλτι με 4-3 και πανηγύρισε μια μεγάλη πρόκριση.

Ο Ο.Φ.Ιεράπετρας απέκλεισε τον Τυληκράτη στη Λευκάδα παίρνοντας την πρόκριση στην διαδικασία των πέναλτι, μετά από την κανονική διάρκεια και παράταση όπου έληξαν με 1-1.

Η Βέροια με γκολ στην παράταση επικράτησε με 2-1 των Χανίων και δείτε το παρακάτω video με τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από το παιχνίδι της Τετάρτης.

Κύπελλο Ελλάδας: Πρόκριση για Βέροια,Καλλιθέα, Νίκη Βόλου, Καλαμάτα, Άγιο Νικόλαο και Ιεράπετρα

Νιόπλιας για ΟΦΗ: «Σημασία τα αποτελέσματα. Στο τέλος ο απολογισμός»-Οι στόχοι του Τζου