Skip to main content
ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Κύπελλο Ελλάδας: Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής

Image
paok_mak.jpg
 clock 21:53 | 25/10/2017 writer icon newsroom ekriti.gr

Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες των ομίλων μετά την ολοκλήρωση των αγώνων της Τετάρτης (25/10) για την 2ης αγωνιστική της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.
1ος όμιλος
1η αγωνιστική
Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης 1-0
Ηρακλής – ΟΦΗ 0-3 α.α.
2η αγωνιστική 
Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΟΦΗ – Πλατανιάς 26/10, 17:15
3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Ηρακλής – Πλατανιάς
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 Πλατανιάς 1 3 1-0
2 ΟΦΗ 1 3 3-0
3 Απόλλων Σμύρνης 1 0 0-1
4 Ηρακλής 1 0 0-3
2ος όμιλος
1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός 2-1
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου 0-1
2η αγωνιστική 
Λεβαδειακός – Αιγινιακός 5-0
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ 0-1
3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Αιγινιακός – ΠΑΟΚ
Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 ΠΑΟΚ 2 6 3-1
2 Απόλλων Πόντου 2 3 1-1
3 Λεβαδειακός 2 3 6-2
4 Αιγινιακός 2 0 0-6
3ος όμιλος
1η αγωνιστική
ΑΕΚ – Λαμία 2-0
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας 1-2
2η αγωνιστική
Λαμία – Καλλιθέα 1-0
Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ 26/10, 19:30
3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Καλλιθέα – ΑΕΚ
Απόλλων Λάρισας – Λαμία
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 ΑΕΚ 1 3 2-0
2 Απόλλων Λάρισας 1 3 2-1
3 Λαμία 2 3 1-2
4 Καλλιθέα 2 0 1-3
4ος όμιλος
1η αγωνιστική
Ατρόμητος – ΑΟΚ Κέρκυρα 1-0
Σπάρτη – ΑΟ Τρίκαλα 1-3
2η αγωνιστική 
ΑΟΚ Κέρκυρα – Σπάρτη 6-1
ΑΟ Τρίκαλα – Ατρόμητος 26/10, 15:00
3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Σπάρτη – Ατρόμητος
ΑΟΚ Κέρκυρα – ΑΟ Τρίκαλα
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 ΑΟ Τρίκαλα 1 3 3-1
2 Ατρόμητος 1 3 1-0
3 Κέρκυρα 2 3 6-2
4 Σπάρτη 2 0 2-9
5ος όμιλος
1η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης 2-1
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αχαρναϊκός 1-0
2η αγωνιστική 
Αστέρας Τρίπολης – ΑΟΧ Κισσαμικός 26/10, 15:00
Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός 0-3
3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
ΑΟΧ Κισσαμικός – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Αχαρναϊκός
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 Ολυμπιακός 2 6 5-1
2 ΑΟΧ Κισσαμικός 1 3 1-0
3 Αχαρναϊκός 2 0 0-4
4 Αστέρας Τρίπολης 1 0 1-2
6ος όμιλος
1η αγωνιστική 
Ξάνθη – Παναιτωλικός 2-0
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης 2-0
2η αγωνιστική
Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός 2-0
Εργοτέλης – Ξάνθη 2-4
3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Πανσερραϊκός – Ξάνθη
Παναιτωλικός – Εργοτέλης
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 Ξάνθη 2 6 6-2
2 Πανσερραϊκός 2 3 2-2
3 Παναιτωλικός 2 3 2-2
4 Εργοτέλης 2 0 2-6
7ος όμιλος
1η αγωνιστική
Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα 1-1
Παναιγιάλειος – Άρης 0-1
2η αγωνιστική 
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιγιάλειος 3-0
Άρης – Πανιώνιος 1-2
3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Παναιγιάλειος – Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 ΠΑΣ Γιάννινα 2 4 4-1
2 Πανιώνιος 2 4 3-2
3 Άρης 2 3 2-2
4 Παναιγιάλειος 2 0 0-4
8ος όμιλος
1η αγωνιστική 
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ 2-0
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0
2η αγωνιστική 
ΑΕΛ – Παναχαϊκή 3-0
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός 1-2
3η αγωνιστική (28-30/11/2017)
Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός
ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. ΒΑΘ. ΓΚΟΛ
1 Παναθηναϊκός 2 6 4-1
2 Παναχαϊκή 2 3 1-3
3 ΑΕΛ 2 3 3-2
4 Αναγέννηση Καρδίτσας 2 0 1-3

google news icon

Ακολουθήστε το ekriti.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις για την Κρήτη και όχι μόνο.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Ράδιο Κρήτη © | 2013 - 2022 ekriti.gr | Όροι Χρήσης.
Designed by Cloudevo, developed by Pixelthis