Skip to main content
ΕΚΛΟΓΕΣ

Το ψηφοδέλτιο του Μανούσου Μανουσογιαννάκη για το δήμο Ρεθύμνου

Image
Το ψηφοδέλτιο του Μανούσου Μανουσογιαννάκη για το δήμο Ρεθύμνου
 clock 16:00 | 02/05/2014 writer icon newsroom ekriti.gr

Το δήμο Ρεθύμνου διεκδικεί ο κ. Μανούσος Μανουσογιαννάκης, ως επικεφαλής της «Λαϊκής Συσπείρωσης». Το ψηφοδέλτιο του κ. Μανουσογιαννάκη, είναι το ακόλουθο:

ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΙΩΣΗΦ Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΚΑΔΙ

 

  1. ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ. Αρκαδίου)

  2. ΞΙΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ. Αρκαδίου)

  3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ) Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ. Αρκαδίου)

  4. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ. Αρκαδίου)

  5. ΠΡΕΤΖΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ. Αρκαδίου)

  6. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ. Αρκαδίου)

  7. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ. Αρκαδίου)

  8. ΧΑΤΖΗΡΑΦΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ. Αρκαδίου)

Εκλογική Περιφέρεια ΛΑΠΠΑΙΩΝ

  1. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Λαππαίων)

  2. ΚΛΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Λαππαίων)

 

Εκλογική Περιφέρεια ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΚΑ

 

  1. ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Νικηφ.Φωκά)

  2. ΑΧΥΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Νικηφ.Φωκά)

  3. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Νικηφ.Φωκά)

  4. ΚΑΛΟΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Νικηφ.Φωκά)

  5. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Νικηφ.Φωκά)

  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ- ΚΡΑΟΥΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Νικηφ.Φωκά)

  7. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Νικηφ.Φωκά)

Εκλογική Περιφέρεια ΡΕΘΥΜΝΗΣ

 

  1. ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  2. ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ ΜΑΡΙΚΑτου ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  3. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  4. ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  5. ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  6. ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  7. ΓΚΑΤΖΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  8. ΔΑΚΑΝΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  9. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  10. ΔΑΝΔΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  11. ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  12. ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  13. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  14. ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΚΕΙΜ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  15. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  16. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  17. ΜΑΡΚΑΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  18. ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΦΡΟΙΞΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  19. ΜΑΧΕΙΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  20. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  21. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  22. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΦΛΩΡΑΚΗΣ) Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  23. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  24. ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  25. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  26. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  27. ΤΣΙΛΕΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

  28. ΧΑΤΖΗΡΑΦΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψ.Δημ.Συμβ.(Εκλογ.Περ.Ρεθύμνης)

Δημοτική Κοινότητα ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ

 

  1. ΔΑΝΔΟΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψ.Σύμβ.

  2. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψ.Σύμβ.

  3. ΠΑΣΧΑΛΗ ΧΡΥΣΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ Υποψ.Σύμβ.

  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ Υποψ.Σύμβ.

Τοπική Κοινότητα ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Υποψ.Σύμβ.

 

Τοπική Κοινότητα ΑΡΜΕΝΩΝ

ΞΗΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Υποψ.Σύμβ.

 

Τοπική Κοινότητα ΓΕΡΑΝΙΟΥ

ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ Υποψ.Σύμβ.

 

Τοπική Κοινότητα ΕΡΦΩΝ

ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Υποψ.Σύμβ.

 

Τοπική Κοινότητα ΜΑΡΟΥΛΑ

ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗ ΔΑΦΝΗ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ Υποψ.Σύμβ.

 

Τοπική Κοινότητα ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ

ΝΕΣΦΥΓΕΣ ΜΗΝΑΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ Υποψ.Σύμβ.

 

Τοπική Κοινότητα ΧΡΟΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΜΑΡΟΥΣΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ Υποψ.Σύμβ. 

google news icon

Ακολουθήστε το ekriti.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις για την Κρήτη και όχι μόνο.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Ράδιο Κρήτη © | 2013 - 2022 ekriti.gr | Όροι Χρήσης.
Designed by Cloudevo, developed by Pixelthis