Skip to main content
ΕΚΛΟΓΕΣ

Ο συνδυασμός του Σταμάτη Σγουράκη για το δήμο Αποκορώνου

Image
Ο συνδυασμός του Σταμάτη Σγουράκη για το δήμο Αποκορώνου
 clock 17:40 | 05/05/2014 writer icon newsroom ekriti.gr

Επικεφαλής του συνδυασμού: Αποκόρωνας: Ελπίδα και Προοπτική, είναι ο κ. Σταμάτης Σγουράκης, ο οποίος μπάινει στη μάχη των εκλογών της 18ης Μαίου, ως υποψήφιος δήμαρχος. Το ψηφοδέλτιο του κ. Σγουράκη είναι το ακόλουθο:

Σγουράκης Σταμάτιος του Ιωάννη

(υποψήφιος Δήμαρχος)

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΜΕΝΩΝ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Βαγιωνάκης Πέτρος του Δημητρίου

  2. Δρακάκη-Ανδρεάκη Αικατερίνη του Ανδρέα

  3. Κοκκινάκης Νικήτας του Δημητρίου

  4. Καλλιβρετάκης Στυλιανός του Χαρίδημου

  5. Λιόδης Γεώργιος του Παντελή

  6. Χαβαλεδάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ

  7. Χαριτάκη-Μανατάκη Ολυμπία του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Κιμιωνής Αριστείδης του Μανούσου

  2. Ρωμανίδης Εμμανουήλ του Παρασκευά

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΜΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Αναστασάκης Εμμανουήλ του Αναστασίου

  2. Αντωνόπουλος Χρήστος του Μίλων

  3. Λασσαδός Χρήστος του Φωτίου

  4. Λιγοξυγκάκη Στυλιανή του Στυλιανού

  5. Μιχελάκης Στυλιανός του Εμμανουήλ

  6. Μπακατσάκη Αικατερίνη του Νικολάου

  7. Μπενάκης Πέτρος του Εμμανουήλ

  8. Ροδουσάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

  9. Σταυρουλάκης Αργύριος του Νικολάου

  10. Τζομπανάκη Ζαχαρένια του Αναστασίου

  11. Τζομπανάκης Νεκτάριος του Ιωάννη

  12. Sheppard Peter του Raymond

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Ζαμπετάκη Αριστέα-Μαρίνα του Πέτρου

  2. Ζυμβραγουδάκης Ευάγγελος του Γεωργίου

  3. Καυκαλά Μαρία του Ιωσήφ

  4. Κοκολάκης Νικόλαος του Γεωργίου

  5. Κρασαδάκης Παντελής του Γεωργίου

  6. Παλιουδάκης Εμμανουήλ του Παύλου

  7. Πενθερουδάκης Χρήστος του Χαράλαμπου

  8. Σκουντριδάκης Χαρίδημος του Νικολάου

  9. Σταυρουλάκης Ιωσήφ (Σήφης) του Ιωάννη

  10. Σταυρουλάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

  11. Τραϊτοράκης Ιωσήφ του Μιχαήλ

  12. Rasmusson Helene του Richard

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΔΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Αγγελάκη-Τσαπάκη Ανδρονίκη (Νίκη) του Γεωργίου

  2. Δασκαλάκης Σπυρίδων του Αντωνίου

  3. Καπριδάκης Μανούσος του Γεωργίου

  4. Κορδολαίμη-Κατσαμάκη Ειρήνη του Οδυσσέα

  5. Κουτσουπάκης Χαράλαμπος του Μανούσου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΡΕ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Μπουρμπάκης Μιχαήλ του Νικολάου

  2. Πατσουράκης Εμμανουήλ του Γεωργίου

 

Δημοτική Κοινότητα Γεωργιουπόλεως

(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Βασιλάκης Ιωάννης του Στυλιανού

  2. Δασκαλάκης Λεωνίδας του Νικολάου

  3. Κοκολάκη Νεφέλη του Σταύρου

  4. Σταυρουλάκης Νικόλαος του Κανάκη

  5. Φωτεινός Νικόλαος του Σωτηρίου

  6. Kokolakis Heitmann Anke του Karl Heinz

 

Δημοτική Κοινότητα Καλυβών

(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Ζομπανάκη Γεωργία – Ιωάννα (Τζίνα) του Γεωργίου

  2. Μανανεδάκης Στυλιανός του Εμμανουήλ

  3. Ποθουλάκη-Ανδρουλάκη Φιλία του Νικολάου

  4. Σπαθαράκη Μαρία του Παντελή

  5. Χαβαλεδάκη Μαρία του Εμμανουήλ

 

 

Τοπική Κοινότητα Αλικάμπου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Φασαράκης Βασίλειος του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Αρμένων

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Μωραϊτάκης Στέφανος του Νικολάου

  2. Νικητάκη Ιφιγένεια του Πέτρου

  3. Πριπάκης Γεώργιος του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Ασή Γωνιάς

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Μαρκάκη Δέσποινα του Αλεξάνδρου

 

Τοπική Κοινότητα Βάμου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Κοτζαμπασάκης Εμμανουήλ του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Βαφέ

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Κασαπάκη Κυριακή του Λεωνίδα

  2. Τζαγκαράκης Αντώνιος του Νικολάου

 

Τοπική Κοινότητα Βρυσών Αποκορώνου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Μαντζούκα-Κασαπάκη Αικατερίνη του Μιχαήλ

 

Τοπική Κοινότητα Γαβαλοχωρίου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Κουσκουμβεκάκης Παναγιώτης του Εμμανουήλ

  2. Χονδράκης Εμμανουήλ του Νικολάου

  3. Timpson Siobhan Anne Shouthwell του Maurice

 

Τοπική Κοινότητα Εμπροσνέρου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Γιανναράκης Ιωσήφ του Θεοδώρου

  2. Θυμάκης Μανούσος του Ιωάννη

  3. Σαρτζετάκη-Οικονομάκη Αγγελική του Ανδρέα

 

Τοπική Κοινότητα Κάινας

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Καφεσάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

 

Τοπική Κοινότητα Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Μυλωνάκης Αναστάσιος του Αριστείδη

  2. Παπαδημουλά-Ηλιάκη Ιωάννα του Αντωνίου

 

Τοπική Κοινότητα Καλαμιτσίου Αμυγδαλίου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Καπαδουκάκης Εμμανουήλ του Κυριάκου

  2. Περουλάκης Αντώνιος του Ματθαίου

 

Τοπική Κοινότητα Καρών Αποκορώνου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Γαυγιωτάκης Δημήτριος του Νικολάου

 

Τοπική Κοινότητα Καστέλλου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Σταυρουλάκης Μιχαήλ του Μιχαήλ

 

Τοπική Κοινότητα Κεφαλά

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Βροντάκης Αριστείδης του Δημητρίου

  2. Λιονάκης Νικόλαος του Ιωάννη

  3. Τσαφαράκη Ειρήνη του Νικολάου

  4. Stephenson Martin John του Henry

 

Τοπική Κοινότητα Κοκκίνου Χωρίου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Βογιατζάκης Μιχαήλ του Κωνσταντίνου

  2. Τζομπανάκης Νεκτάριος του Δημητρίου

 

Τοπική Κοινότητα Κουρνά

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Τραΐτοράκη Γραμματική του Ευάγγελου

  2. Τσακαλάκης Στέφανος του Γεωργίου

  3. Τσαπάκης Εμμανουήλ του Νικολάου

  4. Ψαρουδάκης Γεώργιος του Νικολάου

 

Τοπική Κοινότητα Μάζης

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Λιανιδάκης Ιωάννης του Στυλιανού

 

Τοπική Κοινότητα Μαχαιρών

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

1.Ψεγιαννάκης Κωνσταντίνος του Χρήστου

 

 

Τοπική Κοινότητα Μελιδονίου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Χατζηδάκης Νικόλαος του Ευστρατίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Νέου Χωρίου Αποκορώνου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Ζυμβραγουδάκη-Σπανουδάκη Αγάπη του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Νίπους

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

 

Τοπική Κοινότητα Ξηροστερνίου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Δασκαλάκης Γεώργιος του Μιχαήλ

  2. Παντελάκη Μαρία του Αντωνίου

 

Τοπική Κοινότητα Παϊδοχωρίου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Πανηγυράκης Πέτρος του Ευάγγελου

 

Τοπική Κοινότητα Πεμονίων

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

1.Βατσάκη Μαρία του Χαριλάου

 

Τοπική Κοινότητα Πλάκας

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Χαροκοπάκης Νικόλαος του Ιωάννη

  2. Hall Keith του Albert

 

Τοπική Κοινότητα Ραμνής

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Ματσαμάκης Ιωάννης του Δημητρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Σελλίων

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Σαπουνάκης Βασίλειος του Παντελή

  2. Τσιτσιριδάκης Εμμανουήλ του Θρασύβουλου

 

Τοπική Κοινότητα Στύλου

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

 

Τοπική Κοινότητα Τζιτζιφέ

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Βολουδάκη Αναστασία – Μαρία του Στυλιανού

  2. Κωστάκης Δημήτριος του Γεωργίου

 

Τοπική Κοινότητα Φυλακής

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

  1. Παπαδάκη (Έλλη) Ελένη του Ηλία

 

Τοπική Κοινότητα Φρε

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

 

google news icon

Ακολουθήστε το ekriti.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις για την Κρήτη και όχι μόνο.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Ράδιο Κρήτη © | 2013 - 2022 ekriti.gr | Όροι Χρήσης.
Designed by Cloudevo, developed by Pixelthis