Στο Μεξικό τερματοφύλακας ισοφάρισε με κεφαλιά στο 93'! (video)

clock 10:34 | 01/05/2017

Η Πατσούκα απέσπασε ισοπαλία 2-2 από την Κρουζ Αζούλ για το Μεξικάνικο πρωτάθλημα, στις καθυστερήσεις του αγώνα, χάρη σε κεφαλιά του 44χρονου τερματοφύλακά της, Όσκαρ Πέρεζ!
Ο γκολκίπερ των φιλοξενούμενων στο «Estadio Hidalgo», προωθήθηκε στη στημένη φάση για την ομάδα του στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων και κατάφερε να σώσει τον βαθμό για την Πατσούκα, με την κεφαλιά που κατέληξε στα δίχτυα!
Ο άλλοτε άσος του Ολυμπιακού, Φράνκο Χάρα, ήταν εκείνος που είχε δώσει το προβάδισμα, προτού η Κρουζ Αζούλ φέρει προσωρινά τούμπα το ματς!