Αθλητικά

Μπάσκετ

ΕΚΑΣΚ: Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων

ΕΚΑΣΚ

Στα γραφεία της ΕΚΑΣΚ πραγματοποιήθηκε σήμερα ( 22/8), η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων.
Στην κατηγορία των ανδρών μετέχουν οι  ομάδες Δειλινό, Κύδων, Ηράκλειο , Πεδιάδα, Ακαδημία Ρεθύμνου, Ηρόδοτος, Ιεράπετρα, Μεσσαρά, Εργοτέλης και ΟΦΗ, ενώ η πρεμιέρα θα γίνει στις 29 Οκτωβρίου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα  :
Ανδρών ΕΚΑΣΚ:
1η αγωνιστική & 10η αγωνιστική:
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.-ΚΥΔΩΝΑΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΦΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΔΕΙΛΙΝΟ
2η αγωνιστική & 11η αγωνιστική:
ΔΕΙΛΙΝΟ-ΟΦΗ
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
ΚΥΔΩΝΑΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
3η αγωνιστική & 12η αγωνιστική:
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΔΕΙΛΙΝΟ
ΟΦΗ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΚΥΔΩΝΑΣ
4η αγωνιστική & 13η αγωνιστική:
ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΔΕΙΛΙΝΟ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΥΔΩΝΑΣ
5η αγωνιστική & 14η αγωνιστική:
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΟΦΗ
ΚΥΔΩΝΑΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
6η αγωνιστική & 15η αγωνιστική:
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΟΦΗ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ-ΚΥΔΩΝΑΣ
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
7η αγωνιστική & 16η αγωνιστική:
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΟΦΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΥΔΩΝΑΣ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ
8η αγωνιστική & 17η αγωνιστική:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ-ΚΥΔΩΝ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΕΙΛΙΝΟ-ΜΕΣΣΑΡΑ
9η αγωνιστική &18η αγωνιστική:
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΟΦΗ
ΚΥΔΩΝΑΣ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ.

Πρόγραμμα Κορασίδων:
1η & 8η αγωνιστική:
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ρεπό
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΟΦΗ
ΑΡΚΑΔΙ-ΟΑΧ
ΑΟΑΝ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
2η & 9η αγωνιστική:
ΑΟΑΝ ρεπό
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΑΡΚΑΔΙ
ΟΑΧ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΟΦΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
3η & 10η αγωνιστική:
ΟΦΗ ρεπό
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΟΑΧ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΑΡΚΑΔΙ-ΑΟΑΝ
4η & 11η αγωνιστική:
ΑΡΚΑΔΙ ρεπό
ΑΟΑΝ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΑΧ-ΟΦΗ
5η & 12η αγωνιστική:
ΟΑΧ ρεπό
ΟΦΗ-ΑΟΑΝ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΑΡΚΑΔΙ
ΟΦΗ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
6η & 13η αγωνιστική: 
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ρεπό
ΑΡΚΑΔΙ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟΑΝ-ΟΦΗ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΟΑΧ
7η & 14η αγωνιστική: 
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ρεπό
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΟΑΧ-ΑΟΑΝ
ΟΦΗ-ΑΡΚΑΔΙ.

Πρόγραμμα Γυναικών:
1η & 6η αγωνιστική:
ΑΡΚΑΔΙ-ΟΑΧ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΟΦΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
2η & 7η αγωνιστική:
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ
ΟΑΧ-ΟΦΗ
3η & 8η αγωνιστική:
ΑΡΚΑΔΙ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΦΗ
ΟΑΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
4η & 9η αγωνιστική:
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΑΧ
ΟΦΗ-ΑΡΚΑΔΙ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
5η & 10η αγωνιστική:
ΑΡΚΑΔΙ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ
ΟΑΧ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ.

Πρόγραμμα Νεάνιδων:
1η & 6η αγωνιστική:
ΑΡΚΑΔΙ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΑΧ
2η & 7η αγωνιστική:
ΟΑΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΟΦΗ-ΑΡΚΑΔΙ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
3η & 8η αγωνιστική:
ΑΡΚΑΔΙ-ΟΑΧ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΟΦΗ
4η & 9η αγωνιστική:
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΡΚΑΔΙ
ΟΑΧ-ΟΦΗ
5η & 10η αγωνιστική:
ΑΡΚΑΔΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΟΦΗ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΟΑΧ.

Πρωτάθλημα Εφήβων:
Α όμιλος (ΔΥΣΗ):
1η & 10η αγωνιστική:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. ρεπό
ΚΙΣΣΑΜΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1-ΚΥΔΩΝ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΑΓΟΡ
2η & 11η αγωνιστική:
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ρεπό
ΑΓΟΡ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΚΥΔΩΝ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
3η & 12η αγωνιστική:
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ρεπό
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΙΣΣΑΜΟΣ-ΚΥΔΩΝ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΓΟΡ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
4η & 13η αγωνιστική:
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ρεπό
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΑΓΟΡ-ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΚΥΔΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
5η & 14η αγωνιστική:
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ρεπό
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.-ΑΓΟΡ
ΚΙΣΣΑΜΟΣ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΚΥΔΩΝ
6η & 15η αγωνιστική:
ΑΚΡΩΤΗΡΙ ρεπό
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1-ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
ΑΓΟΡ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΥΔΩΝ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
7η & 16η αγωνιστική:
ΚΥΔΩΝ ρεπό
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ,-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΚΙΣΣΑΜΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΓΟΡ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
8η & 17η αγωνιστική:
ΚΙΣΣΑΜΟΣ ρεπό
ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΓΟΡ-ΚΥΔΩΝ
9η & 18η αγωνιστική:
ΑΓΟΡ ρεπό
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.-ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΚΥΔΩΝ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ
 
Β όμιλος (ΑΝΑΤΟΛΗ): 
1η & 10η αγωνιστική:
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ρεπό
ΝΕΑΠΟΛΗ- ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΟΦΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟΑΝ
2η & 11η αγωνιστική:
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ρεπό
ΑΟΑΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΟΦΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
3η & 12η αγωνιστική:
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ρεπό
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΝΕΑΠΟΛΗ-ΟΦΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟΑΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
4η & 13η αγωνιστική:
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ρεπό
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟΑΝ-ΝΕΑΠΟΛΗ
ΟΦΗ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
5η & 14η αγωνιστική:
ΠΕΔΙΑΔΑ ρεπό
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΟΑΝ
ΝΕΑΠΟΛΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΟΦΗ
6η & 15η αγωνιστική:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ρεπό
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΝΕΑΠΟΛΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΑΟΑΝ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΟΦΗ-ΠΕΔΙΑΔΑ
7η & 16η αγωνιστική:
ΟΦΗ ρεπό
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΑΟΑΝ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
8η & 17η αγωνιστική:
ΝΕΑΠΟΛΗ ρεπό
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΑΟΑΝ-ΟΦΗ
9η & 18η αγωνιστική:
ΑΟΑΝ ρεπό
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΝΕΑΠΟΛΗ
ΟΦΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ.

Πρωτάθλημα Παίδων:
Α όμιλος :

1η & 10η αγωνιστική:
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΥΔΩΝ-ΟΦΗ
ΑΟΑΝ-ΑΓΟΡ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
2η & 11η αγωνιστική:
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΟΑΝ
ΑΓΟΡ-ΚΥΔΩΝ
ΟΦΗ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΕΔΙΑΔΑ
3η & 12η αγωνιστική:
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΑΓΟΡ
ΚΥΔΩΝ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΑΟΑΝ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ
4η & 13η αγωνιστική:
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΑΟΑΝ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΥΔΩΝ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΑΓΟΡ-ΟΦΗ
5η & 14η αγωνιστική: 
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΥΔΩΝ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΑΟΑΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΦΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΓΟΡ
6η & 15η αγωνιστική: 
ΑΟΑΝ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΥΔΩΝ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΟΦΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΓΟΡ
7η & 16η αγωνιστική: 
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΥΔΩΝ-ΑΟΑΝ
ΑΓΟΡ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ
8η & 17η αγωνιστική: 
ΚΥΔΩΝ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΟΑΝ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΟΦΗ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΑΓΟΡ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ
9η &18η αγωνιστική: 
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΚΥΔΩΝ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΑΓΟΡ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΦΗ-ΑΟΑΝ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Πρωτάθλημα Παίδων Β’ :
Α’ ΟΜΙΛΟΣ:
1η & 10η αγωνιστική:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. ρεπό
ΚΥΔΩΝ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΟΦΗ-ΟΑΧ
ΑΣΚΗΣΗ-ΑΓΟΡ
2η & 11η αγωνιστική:
ΑΣΚΗΣΗ ρεπό
ΑΓΟΡ-ΟΦΗ
ΟΑΧ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΙΣΣΑΜΟΣ-ΚΥΔΩΝ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
3η & 12η αγωνιστική:
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ρεπό
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.-ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΚΥΔΩΝ-ΟΑΧ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΑΓΟΡ
ΟΦΗ-ΑΣΚΗΣΗ
4η & 13η αγωνιστική:
ΟΦΗ ρεπό
ΑΣΚΗΣΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΓΟΡ-ΚΥΔΩΝ
ΟΑΧ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΚΙΣΣΑΜΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
5η & 14η αγωνιστική: 
ΚΙΣΣΑΜΟΣ ρεπό
ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΓΟΡ
ΚΥΔΩΝ-ΑΣΚΗΣΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΟΦΗ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΟΑΧ
6η & 15η αγωνιστική: 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ρεπό
ΟΦΗ-ΚΥΔΩΝ
ΑΣΚΗΣΗ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
ΑΓΟΡ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΟΑΧ-ΚΙΣΣΑΜΟΣ
7η & 16η αγωνιστική: 
ΟΑΧ ρεπό
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.-ΟΦΗ
ΚΥΔΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΙΣΣΑΜΟΣ-ΑΓΟΡ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΑΣΚΗΣΗ
8η & 17η αγωνιστική: 
ΚΥΔΩΝ ρεπό
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΑΣΚΗΣΗ-ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΑΓΟΡ-ΟΑΧ
9η & 18η αγωνιστική: 
ΑΓΟΡ ρεπό
ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΚΥΔΩΝ
ΟΑΧ-ΑΣΚΗΣΗ
ΚΙΣΣΑΜΟΣ-ΟΦΗ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

Πρωτάθλημα Παίδων Β’ :
Β’ ΟΜΙΛΟΣ:
1η & 10η αγωνιστική: 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ρεπό
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΔΕΙΛΙΝΟ
ΝΕΑΠΟΛΗ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
2η & 11η αγωνιστική: 
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ρεπό
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3-ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΔΕΙΛΙΝΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
3η & 12η αγωνιστική:
ΔΕΙΛΙΝΟ ρεπό
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΝΕΑΠΟΛΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
4η & 13η αγωνιστική: 
ΜΕΣΣΑΡΑ ρεπό
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΝΕΑΠΟΛΗ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΔΕΙΛΙΝΟ
5η &14η αγωνιστική: 
ΠΕΔΙΑΔΑ ρεπό
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΝΕΑΠΟΛΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ
ΔΕΙΛΙΝΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
6η & 15η αγωνιστική: 
ΝΕΑΠΟΛΗ ρεπό
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΔΕΛΙΝΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3-ΠΕΔΙΑΔΑ
7η & 16η αγωνιστική: 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ρεπό
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
8η & 17η αγωνιστική: 
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ρεπό
ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΕΔΙΑΔΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
9η & 18η αγωνιστική: 
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ρεπό
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΜΕΣΣΑΡΑ
ΔΕΙΛΙΝΟ-ΝΕΑΠΟΛΗ.

Αθλητικά

Αχέρων Καναλακίου-ΟΦΗ (15:00-OFI TV): ΓΙα την πρόκριση στους 16 του κυπέλλου

οφη

Με στόχο την πρόκριση στους 16 του κυπέλλου Ελλάδας, ο ΟΦΗ  θα αντιμετωπίσει σήμερα (28/10) στις 3μμ τον Αχέροντα Καναλακίου στο γήπεδο της Πρέβεζας. Το ματς θα μεταδοθεί από το καναλι του ΟΦΗ στο Youtube.

Ο Νικος Νιόπλιας πήρε στην αποστολή 25 ποδοσφαιριστές καθώς η Κρητική ομάδα δεν θα επιστρέψει στο Ηράκλειο μετά το ματς κυπέλλου . Θα κάνει προπόνηση την Παρασκευή στην Πρέβεζα και μετά θα μεταβεί στην Αθήνα για το ματς πρωταθλήματος με τον Παναθηναϊκό την Κυριακή στη Λεωφόρο.

«Θα παίξουν παίκτες που δεν έχουν μεγάλη συμμετοχή. Και θα το δούμε το ματς με την ίδια και μεγαλύτερη σοβαρότητα γιατί το κύπελλο είναι ένας στόχος που πάντα πρέπει να μπαίνει στο μπλοκάκι μας» δήλωσε χαρακτηριστικά ο τεχνικός του ΟΦΗ ενόψει του σημερινού αγώνα.

Θέση στην ενδεκάδα διεκδικούν οι Σωτηρίου, Διαμαντής, Σελίμοβιτς, Γιαννούλης, Κοροβέσης, Λυμπεράκης, Καμάου, Ναμπί.

Στην αποστολή συμπεριλήφθηκαν οι: Epassy, Waterman, Σωτηρίου, Σηφάκης, Γιαννούλης, Κοροβέσης, Μαρινάκης, Mellado, Μπαλογιάννης, Toral, Neira, Nabi, Λάμπρου, van Duinen, Durmishaj, Castaignos, Βούρος, Gallegos, Kamau, Selimovic, Λυμπεράκης, Διαμαντής, Γρίβας, Πασαλίδης, Χαλκιαδάκης”.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κύπελλο Ελλάδας: Πέρασαν στην επόμενη φάση ΑΟΑΝ, Παναιτωλικός,Ιωνικός, Βόλος, Λαμία, Παναθηναϊκός(vid)

ΟΦΗ: Στην Παιδιατρική Κλινική του Βενιζελείου -Με φιλάθλους το ΠΑΟ-ΟΦΗ(Φωτο)

ESPA BANNER