Ισόπαλο το φιλικό Λάρισα-Λαμία, μπήκε στο γήπεδο ο Αλέξης Κούγιας (φωτο)

clock 23:47 | 29/07/2017

Ισόπαλες με σκορ 1-1 ήρθαν σε φιλικό παιχνίδι η Λάρισα με την Λαμία με τον ιδιοκτήτη της ΑΕΛ,  Αλέξη Κούγια, να μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο για να διαμαρτυρηθεί στον διαιτητή.

Ο Ντέλετιτς στο 74’ έδωσε το προβάδισμα στην ΑΕΛ, με τον Πόντλογκαρ να διαμορφώνει το τελικό 1-1 δέκα λεπτά αργότερα.

Ο Ασίγκμπα  έκανε ένα σκληρό μαρκάρισμα στον Ντοντό στο 58ο λεπτό, κάτι που έκανε έξαλλο τον Αλέξη Κούγια, ο οποίος μπήκε στο γήπεδο και διαμαρτυρήθηκε έντονα στον διαιτητή Βαγγέλη Γρατσάνη.

ΛΑΡΙΣΑ (Αντρέ Πάους): Μπόζοβιτς, Φάρκας, Ζίζιτς, Ρέντζας, Γουάλας, Φατιόν, Αναστασόπουλος, Ντοντό, Ντέλετιτς, Κρίζμαν, Ναζλίδης.

Έπαιξαν και οι: Κρητικός, Περόνε, Αγρόδημος, Καλύβας

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (Μπάμπης Τεννές): Πίτκας, Αναστασιάδης, Παντελιάδης, Κουτρομάνος, Βασιλαντωνόπουλος, Ακόστα, Όμο, Μπλάζιτς, Βουό, Μπουλούλης, Ασίγκμπα.

Έπαιξαν και οι: Παπαδόπουλος, Κουκόλης, Παπαργυρίου, Καραγιάννης, Πόντλογκαρ, Τσούκαλος, Φράγκος, Τσέλιος, Πατσαρούχας, Μανιάς