Skip to main content
ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Κύπελλο Ελλάδας: Ο Τζήλος διαιτητής στο Αχέρων Καναλακίου-ΟΦΗ

Image
tzhlos.jpg
 clock 14:06 | 25/10/2021 writer icon newsroom ekriti.gr

 Ο κ.Τζήλος του συνδέσμου Λάρισας ορίστηκε να διευθύνειτο παιχνίδι του κυπέλλου Ελλάδας, Αχέρων Καναλλακίου-ΟΦΗ την προσεχή Πέμπτη (28/10),ενώ στην εκτός έδρας αναμέτρηση του ΑΟΑΝ με την Λευκίμμη, διαιτητής θα είναι ο Κατοίκος (φωτ.) από την ΕΠΣ Αθηνών.

Ο Χανιώτης, Πέτρος Τσαγκαράκης, ορίστηκε στο παιχνίδι ανάμεσα σε Ηλιούπολη-Λαμία.

Αναλυτικότερα οι ορισμοί των διαιτητών είναι οι εξής:

Τρίτη 26 Οκτωβρίου

15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Καλλιθέα
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας) – Παραφέστας (Λάρισας)
4ος διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Μαγιάννης (Αρτας)

15:00 Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Κόλλιας (Ηπείρου) – Ψαρρής (Ζακύνθου)
4ος διαιτητής: Νικολάου (Αθηνών)
Παρατηρητής: Τεροβίτσας (Αιτ/νίας)

17:15 Λάρισα-ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας) – Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής)
4ος διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Βλάχος (Γρεβενών)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου

14:00 ΑΕ Λευκίμμης-ΑΟΑΝ
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου) – Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
4ος διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Παρατηρητής: Κοφίτσας (Καρδίτσας)

15:00 Ξάνθη-Ιωνικός
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τζιουβάρας (Κοζάνης) – Τσακίρης (Δράμας)
4ος διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Παρατηρητής: Μπίκας (Χαλκιδικής)

15:00 Ηλιούπολη-Λαμία
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Κωνστάντιος (Ευβοίας) – Ζήρδας (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Παρατηρητής: Μοιραδωράκης (Πειραιά)

17:15 Πανσερραϊκός-Βόλος
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας) – Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Παρατηρητής: Δάλλας (Ηπείρου)

19:00 Ατρόμητος-Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Μπουξμπάουμ (Ανατ. Αττικής) – Τριανταφύλλου(Αρκαδίας)
4ος διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Παρατηρητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

21:30 Παναχαϊκή-Παναιτωλικός
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας) – Τριανταφύλλου (Κορινθίας)
4ος διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Παρατηρητής: Φλώτσιος (Βοιωτίας)

Πέμπτη 28 Οκτωβρίου

15:00 Αχέρων Καναλακίου-ΟΦΗ
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου) – Καλαμπόκης (Αιτ/νίας)
4ος διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Αγαδάκος (Πειραιά)

17:15 Τρίκαλα-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας) – Τσολακίδης (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Κούλιας (Κέρκυρας)

Τετάρτη 3 Νοεμβρίου

15:00 Κηφισιά-Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά) – Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Παρατηρητής: Νικολακόπουλος (ΚΕΔ/ΕΠΟ)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΟΦΗ - Λαμία 0-0: Κακός κόντρα στην ακίνδυνη Λαμία(vid)

Τεντόγλου: Καλύτερος Έλληνας αθλητής στο «Τόκιο 2020»

google news icon

Ακολουθήστε το ekriti.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις για την Κρήτη και όχι μόνο.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Ράδιο Κρήτη © | 2013 - 2022 ekriti.gr | Όροι Χρήσης.
Designed by Cloudevo, developed by Pixelthis