Εκλογές

Δημοτικές

Νομός Χανίων

Το ψηφοδέλτιο του Μιχάλη Φλεμετάκη στο Δήμο Αποκορώνου

Επικεφαλής του συνδυασμού «Μαζί για τον Αποκόρωνα» είναι ο κ. Μιχάλης Φλεμετάκης, ο οποίος διεκδικεί την ψήφο των υποψηφίων στις εκλογές της 18ης Μαίου. Το ψηφοδέλτιο είναι το ακόλουθο:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Αρμένων 
ΒΑΛΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αρτεμίου (Ιδιωτική υπάλληλος)
ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  του Γεωργίου (Καθηγήτρια φιλολογίας)
ΛΙΝΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου (Εμπειροτέχνης εργολ.)
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου (Καθηγήτριας Φυσικής)
ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΝΟΕΛ -Ελένη του Ιωσήφ (Επιχειρηματίας)
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Γρηγορίου (Πτυχιούχος Νοσηλευτικής)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Εμμανουήλ (Ιδιωτικός υπάλληλος)

Εκλογική Περιφέρεια Ασή Γωνιάς

ΚΥΜΙΩΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη (Αγροτοκτηνοτρόφος)
ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Γεωργίου (Ελ. Επαγγελματίας)

Εκλογική Περιφέρεια Βάμου

ΖΥΜΒΡΑΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου (Επιχειρηματίας)
ΚΑΒΑΛΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου (Αρχιτέκτων Πολιτικός Μηχανικός)
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  του Δημητρίου (Τραπεζικός Υπαλ)
MURΡHY HELEN-GANE του CHRISTOPHER (Οικονομολόγος)
ΠΑΤΣΑΡΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Βασιλείου (Καθηγητής Φιλολογίας)
ΣΕΡΓΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ του Ιωάννου (Πολιτικός Μηχανικός)
ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  του Αποστόλου (Επιχειρηματίας)
ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λεωνίδα (Δάσκαλος Διευθυντής  σχολείου Φρέ)
ΦΡΟΝΙΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Εμμανουήλ (Εκπαιδευτικός,Πολιτικός Μηχανικός)

Εκλογική Περιφέρεια Γεωργιουπόλεως

ΒΑΪΛΑΚΗ  ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Μιχαήλ (Ιδιωτικός υπάλληλος)
ΓΙΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου (Αρχιτέκτον-Πολιτ.Μηχ/κός)
ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (Πρωην Αντιδήμαρχος  Γεωργιούπολης-Επιχειρηματίας)
ΚΟΥΡΑΤΟΡΑΣ ΙΩΣΗΦ του Γεωργίου (Επιχειρηματίας)
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Σταύρου (Χειριστής μηχανημάτων)
ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ του Μάρκου (Αστυνομικός)
ΤΡΑΪΤΟΡΑΚΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Στυλιανού (Επιχειρηματίας)
ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ του  Παύλου (Αγροτοκτηνοτρόφος)

Εκλογική Περιφέρεια Κρυονερίδας

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Γεωργίου (Αστυνομικός)
ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ ΚΛΕΙΩ του Αλεξάνδρου (Αισθητικός)
ΤΡΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ (Ελ.Επαγγελματίας)

Εκλογική Περιφέρεια Φρε

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Εμμανουήλ και της Ξανθίππης (Προιστάμενος  ΟΣΥ Α.Ε )

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΜΕΝΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΩΝ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Εμμανουήλ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννου
ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ του Σπυρίδωνα

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΕΩΣ 

ΔΡΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του Περικλή
ΦΛΕΜΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  του Γεωργίου
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΓΑΛΑΤΙΑ του Γρηγορίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ KAI ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΑΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΜΕΝΩΝ

Τοπική Κοινότητα Αρμένων
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Καρών Αποκορώνου
Τοπική Κοινότητα Μαχαιρών

Τοπική Κοινότητα Νέου Χωρίου Αποκορώνου
ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
ΤΣΙΚΟΥΔΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
ΛΙΟΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Ιωάννη
Τοπική Κοινότητα Ραμνής

Τοπική Κοινότητα Στύλου
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ

Τοπική Κοινότητα Αση Γωνιάς
ΣΤΑΓΑΝΤΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΜΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βάμου

ΓΕΩΡΓΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του Εμμανουήλ 
ΡΕΒΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του Αναστασίου
ΤΡΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Εμμανουήλ και της Παρασκευής

Τοπική Κοινότητα Γαβαλοχωρίου

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  του Σπυρίδωνος
ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του Χρήστου

Τοπική Κοινότητα Κάινας
ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Καλαμιτσίου Αλεξάνδρου
ΚΡΑΣΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Κεφαλά
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Σταματίου
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μανούσου
ΤΖΕΪΡΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Εμμανουήλ

Τοπική Κοινότητα Κόκκινου Χωριού
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  Χριστοδούλου

Τοπική Κοινότητα Ξηροστερνίου
ΣΕΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Πλάκας

ΕΥΘΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αντωνίου
ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Στυλιανού
STACEY  ΡATRIA-ANN  ΤΟΥ HERBERT
ΓΚΟΥΣΤΗ ΜΕΛΙΝΑ του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Σελλίων
ΦΛΕΜΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  Μιχαήλ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΕΩΣ

Τοπική Κοινότητα Καλαμιτσίου Αμυγδαλίου

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ  ΧΡΥΣΗ του Ιωάννη
ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Καστέλλου

ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Του Ιωάννου

Τοπική Κοινότητα Κουρνά

ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  Μιχαήλ
ΤΣΙΛΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  του Ιωσήφ

Τοπική Κοινότητα Φυλακής

ΓΟΥΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Στεφάνου
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΔΑΣ

Τοπική Κοινότητα Αλικάμπου

ΦΛΕΜΕΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Βαφέ

Τοπική Κοινότητα Βρυσών Αποκορώνου

ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ

Τοπική Κοινότητα Εμπροσνέρου

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Μάζης

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Νίπος

ΒΡΟΥΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΡΕ

Τοπική Κοινότητα Μελιδονίου

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννου

Τοπική Κοινότητα Παϊδοχωρίου
ΧΑΒΡΕΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Πεμονίων

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ζαχαρία

Τοπική Κοινότητα Τζιτζιφέ

ΛΑΛΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του Σωτηράκη

Τοπική Κοινότητα Φρε

ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΡΟΥΣΛΑΝ του Ιωάννου