Εκλογές

Δημοτικές

Νομός Ηρακλείου

Ο συνδυασμός του Σταύρου Ξυλούρη στο δήμο Γόρτυνας

Επικεφαλής του συνδυασμού ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΓΟΡΤΥΝΑΣ είναι ο κ. Σταύρος Ξυλούρης, ο οποίος διεκδικεί τον δήμο Γόρτυνας, καταθέτοντας συνδυασμό στο Πρωτοδικείο. Οι υποψήφιοι:

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ    ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Βιολάκη Γεωργία του Αντωνίου

Γαρεφαλάκη Μελτίνη του Ευαγγέλου

Γαργανουράκης Στέργιος του Ιωάννη

Δασκαλάκης Μιχαήλ του Γεωργίου

Δεσδενάκης Ανδρέας του Εμμανουήλ

Δούλης Ευάγγελος του Παναγιώτη

Δραμουντάνη Καλλιόπη του Ζαχαρία

Ιερωνυμάκης Νικόλαος του Γεωργίου

Καλλέργης Νικόλαος του Ιωάννη

Κασωτάκης Νικόλαος του Ιωάννη

Νινιράκης Στέργιος του Ιωάννη

Ξυλούρης Ιωάννης του Αριστοτέλη

Πασπαράκης Ιωάννης του Δημητρίου

Στεφανάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΡΤΥΝΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΓΟΡΤΥΝΑΣ  

Γρεβετζάκη Ειρήνη του Αλεξάνδρου

Κουρμούλης Γεώργιος του Εμμανουήλ

Λαζανάκης Αντώνιος του Γεωργίου

Λαμπράκης Ηρακλής του Εμμανουήλ

Λουπάκης Γεώργιος του Φανουρίου

Μανουσάκης Παναγιώτης του Αλκιβιάδη

Νεονάκης Χαρίλαος του Εμμανουήλ

Πηρουνάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Σκουλά Αγάπη του Εμμανουήλ

Σφακιανάκης Παναγιώτης του Ιωσήφ

Τσικνάκης Γεώργιος του Δημητρίου

Φανουράκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ

Χαριτάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΦΙΝΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΟΦΙΝΑ      

Αγριμάκη Νίκη του Μιχαήλ

Γενιτσαρίδης Γεώργιος του Βασιλείου

Δασκαλάκης Μιχαήλ του Βαρδή

Κιρκίνη Μαριάννα του Βασιλείου

Κουμιανάκης Ευάγγελος του Αριστείδης

Λεγγέτσης Απόστολος του Εμμανουήλ

Μερκουλίδου Κυριακή Αναστασίου

Παπαδάκης Αντώνιος του Ιωάννη

Πλεύρη Μυρέτα του Μάριου

Στρατάκη Βασιλεία του Γεωργίου

Τσατσάκης Γεώργιος του Αβραάμ

Φραγκάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ

Χατζάκης Αντώνιος του Τίτου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΥΒΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΡΟΥΒΑ

Κουτεντάκης Παύλος του Φραγκίσκου

Σπινθούρη Ειρήνη του Σπυρίδωνα

Τσιμπλοστεφανάκης Φραγκίσκος του Γεωργίου

Φουκάκης Γεώργιος του Ελευθερίου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Δρετάκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Ζαχαριάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ

Καμπιτάκη Γεωργία του Θωμά

Παπαδάκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου

Πελεκανάκη Ελένη του Δημοσθένη

Πελεκανάκης Δημοσθένης του Ευαγγέλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Βασιλάκης Εμμανουήλ του Ηρακλή

Γαργανούρης Βασίλειος του Ιωάννη

Πασπαράκης Νικόλαος του Ιωάννη

Τσουρακάκης Χαράλαμπος του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΚΥΡΙΛΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΚΥΡΙΛΛΟΥ

Ερωτοκριτάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ

Γαβαλετάκης Νικόλαος του Δημητρίου

Ηλιάκης Μιχαήλ του Γεωργίου

Μερτζανάκης  Στυλιανός του Μιχαήλ

Σαβουιδάκης Δημήτριος του Παύλο

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΟΥΖΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΟΥΖΟΥ

Λαζανάκης Άρης του Μύρωνα

Λαζανάκης Εμμανουήλ του Νικολάου

Πηρουνάκη Στυλιανή του Αποστόλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΑΚΡΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΩ ΑΚΡΙΩΝ

Μαυρογιαννάκης Γεώργιος του Βασιλείου

Πλεύρη Αθανασία του Εμμανουήλ

Χατζησυμεών Μαγδαληνή του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΜΟΥΛΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΩ ΜΟΥΛΙΩΝ

Βλασιάδης Βασίλειος του Ιωάννη

Κορνιλάκης Θωμάς του Εμμανουήλ

Νινιράκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΕΣΩΚΑΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΠΕΣΩΚΑΡΙΟΥ

Δασκαλάκη Άννα του Μιχαήλ

Πετράκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΗΜΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΗΜΙΟΥ

Κοσόγλου Δημήτριος του Γεωργίου

Κουτσαυτάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ

Μαυρογιαννάκης Βασίλειος του Στυλιανού

Σφακιανάκη Αμαλία του Ανδρέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΓΙΟΝΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΓΙΟΝΙΑΣ

Αθουσάκης Νεκτάριος του Νικολάου

Καδιανάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

Τσικνάκης Γεώργιος του Στυλιανού

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

Μιχελάκη Μαρίνα του Εμμανουήλ

Χαριτάκης Μιχαήλ του Ανδρέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΡΓΕΡΗΣ

Δασκαλάκης Μιχαήλ του Ζαχαρία

Ζερβακάκης Γεώργιος του Μιχαήλ

Μισιρλάκη Βασιλεία του Παύλο

Χαλκιαδάκης Φανούριος του Θεμιστοκλή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΚΑΓΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΚΑΓΚΑΛΩΝ

Αδικημενάκη  Αναστασία του Ανδρέα

Ξυλούρης Γεώργιος του Ανδρέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΟΥΝΥΣΙΟΥ

Αγριμάκη Ευανθία του Γεωργίου

Κουγιουμουτζάκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου

Τζαγκαράκης Εμμανουήλ του Σπυρίδωνα

Φασουλά Γεωργία του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΥΛΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΟΥΛΙΟΥ

Κακουλάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

Τσαφαντάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΡΑΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΡΑΝΙΟΥ

Ρουμελιώτης Εμμανουήλ του Χρήστο

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΡΩΝ

Παπαδάκης Σταύρος του Στυλιανού

Πατέτσος Βασίλειος του Ανδρέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

Αρβανιτάκης Σταύρος του Γεωργίου

Καράτζη Ερμιόνη του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ

Γκιαουράκης Ιωάννης του Γεωργίου

Λαζανάκη Γαρυφαλιά του Γεωργίου

Μελαμπιανάκης Φώτιος του Χρήστο

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΑΜΟΥΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΑΜΟΥΣ

Βαρδάκη Μαρία του Ανδρέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΥΒΡΙΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΥΒΡΙΤΟΥ

Ζαχαριουδάκης Γεώργιος του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΝΑΣΟΥ

Τιτάκη Στυλιανή του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

Κοζωνάκης Μιχαήλ του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΩΡΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΩΡΑΣ

Πατάκης Στυλιανός του Παντελή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΙΝΙΑ

Αστρινάκης Μιχαήλ του Γεωργίου

Σαλούστρου Άννα του Νικολάου

Στεφανάκης Χαράλαμπος του Γεωργίου

Φαραγκουλιτάκη Ελένη του Μύρωνα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΚΑΡΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΟΚΑΡΑ

Κουτσάκης Μύρων του Δημητρίου

Μόσχαρη Ελισάβετ του Δημητρίου

Παπαδόπουλος Πρόδρομος του Κωνσταντίνου

Χαλκιαδάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΒΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΑΒΙΩΝ

Καραταράκης Εμμανουήλ του Γεωργίου

Στερνάρας Γεώργιος του Βασιλείου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΕΡΝΩΝ

Βακωνάκη Μαρία του Ανδρέα

Βασιλάκη Ευαγγελία του Ελευθερίου

Καλλέργη  Περσεφώνη του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΟΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΛΩΝ

Λιλίτσης Βασίλειος του Μιχαήλ

Τζαγκαράκης Ελευθέριος του Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΟΥΣΤΟΥΛΙΑΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΟΥΣΤΟΥΛΙΑΝΩΝ

Δαριβιανάκη Μαρία του Εμμανουήλ