Εκλογές

Δημοτικές

Νομός Ηρακλείου

Ο συνδυασμός Πολιτάκη για τον Δήμο Αρχανών Αστερουσίων

Ο πλήρης συνδυασμός της ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ όπως κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο:
ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος Αρχανών- Αστερουσίων

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΝΩΝ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    
ΥΠΟΓΡΑΦΗ    Εκλογική
Περιφέρεια

1    
ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΒΟΚΟΥ)    
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        
ΑΡΧΑΝΩΝ 

2    
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ    
ΣΤΑΥΡΟΣ        
ΑΡΧΑΝΩΝ 

3    
ΚΑΒΡΟΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΣΤΑΥΡΟΣ        
ΑΡΧΑΝΩΝ 

4    
ΚΑΤΣΟΠΡΙΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        
ΑΡΧΑΝΩΝ

5    
ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)    
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        
ΑΡΧΑΝΩΝ 

6    
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ    
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        
ΑΡΧΑΝΩΝ 

7    
ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ    
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ        
ΑΡΧΑΝΩΝ 

8    
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ    
ΑΝΤΩΝΙΟΣ        
ΑΡΧΑΝΩΝ 

9    
ΤΣΕΛΙΟΥ –  ΚΑΛΠΑΔΑΚΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ)    
ΣΠΥΡΟΣ        
ΑΡΧΑΝΩΝ 

10    
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΑΓΟΓΛΩΣΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ     
ΝΙΚΟΛΑΟΣ        
ΑΡΧΑΝΩΝ

11    
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ        
ΑΡΧΑΝΩΝ 

12    
ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    
ΣΤΑΥΡΟΣ        
ΑΡΧΑΝΩΝ 

13    
ΧΟΧΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΣΠΥΡΙΔΩΝ        
ΑΡΧΑΝΩΝ 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    
ΥΠΟΓΡΑΦΗ    Εκλογική
Περιφέρεια
1    ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
2    
ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΗ ΝΙΚΗ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
3    ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
4    ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
5    ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
6    ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ        
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

7    ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
8    ΝΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ    ΙΩΣΗΦ        
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
9    ΠΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ        
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
10    ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
11    ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ        
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
12    ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ        
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
13    ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    
ΥΠΟΓΡΑΦΗ    Εκλογική
Περιφέρεια
1    ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ        Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
2    ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΙΩΑΝΝΗΣ        Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
3    ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ        Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
4    ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ        Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
5    ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
6    ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
7    ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
8    ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
9    ΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
10    ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
11    ΜΠΕΡΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
12    ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
13    ΠΟΛΥΖΩΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
14    ΣΚΟΥΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
15    ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
16    ΧΟΥΔΕΤΣΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
17    ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ    ΦΙΛΙΠΠΟΣ        
Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΝΩΝ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ    
2    ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    
3    ΚΟΥΚΟΥΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ    ΜΗΝΑΣ    
4    ΛΟΥΤΡΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

5    
ΜΑΡΑΓΚΟΥ - ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ)    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
6    ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ 

1) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
2    ΠΡΑΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    
3    ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    

2) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ 
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΒΛΑΣΣΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    
2    ΚΑΡΑΝΤΖΗ – ΧΑΛΕΠΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ    ΙΩΑΝΝΗΣ    
3    ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     
4    
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ    

3) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΑΓΝΙΟΥ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΜΙΧΑΗΛ    
2    ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    ΑΝΔΡΕΑΣ    

4) ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΡΑΚΩΝ 
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΑΘΗΝΑ    ΜΑΡΙΟΣ    
2    ΣΥΛΙΒΕΣΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

5) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    
2    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    
3    ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    
4    ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ ΕΙΡΗΝΗ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

6) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΕΝΤΡΙΑ 
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    
2    ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    

 

7) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΜΑΝΙΩΝ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    
2    ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    
3    ΚΟΥΛΤΖΗΣ ΑΒΡΑΑΜ    ΣΑΒΒΑΣ    
4    ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΙΩΑΝΝΗΣ    

8) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΘΙΑΣ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΒΟΥΪΔΑΣΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΘΕΟΔΩΡΟΣ    
2    ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

9) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΤΡΑΠΑΝΤΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    
2    ΦΑΦΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
   
10) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΚΑΤΣΟΓΡΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    
2    ΜΠΑΤΖΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    
  3     ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    
4    ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    

11) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΑΡΧΑΝΩΝ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    
2    ΦΑΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΙΩΑΝΝΗΣ    
3    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    

12) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΝΑΒΩΝ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΑΔΑΜΑΚΗ ΑΝΝΑ    ΖΑΧΑΡΙΑΣ    
2    ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    
3    ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    
4    ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    

13) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥ 
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΜΠΑΤΖΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
2    ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΠΑΝΤΕΛΗΣ    

14) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΕΣΩΝ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗ - ΔΟΞΑΣΤΑΚΗ ΒΑΪΑ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    
2    ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    
3    ΠΑΝΑΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
4    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ    

15) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    
2    ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    
3    ΚΛΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    
4    ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

 

16) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΤΙΑΣ 
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    
2    ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΜΙΧΑΗΛ    
3    ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    

17) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΖΩΝ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ    ΧΑΡΙΛΑΟΣ    
2    ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΑΝΝΑ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    
3    ΠΑΝΤΕΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    
4    ΣΥΜΙΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    

18) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΑΙΤΩΡΙΩΝ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    

19) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΜΙΧΑΗΛ    
2    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΦΩΤΙΟΣ    
3    ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ    ΜΗΝΑΣ    

20) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΦΕΛΙΟΥ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΔΕΛΗΘΩΜΑΪΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΙΩΑΝΝΗΣ    
2    ΚΑΡΑΤΣΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    ΖΑΧΑΡΙΑΣ    
3    ΚΟΥΤΕΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    

21) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΚΑ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΠΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    
2    ΠΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    

22) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΚΙΟΥ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΞΥΛΟΥΡΗ ΑΝΝΑ (ΑΝΕΖΙΝΑ)     ΠΑΝΤΕΛΗΣ    

23) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΟΥΔΕΤΣΙΟΥ
Υποψήφιοι 
A.A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ    ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1    ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    
2    ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΡΟΥΣΟΣ    
3    ΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ    ΜΙΧΑΗΛ    
4    ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    ΙΩΑΝΝΗΣ    

 

Κυριακή 27 Απριλίου 2014 

 

Ο Επικεφαλής του Συνδυασμού 
“ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

 

Μάνθος Γ. Πολιτάκης
Υποψήφιος Δήμαρχος Αρχανών- Αστερουσίων