Εκλογές

Δημοτικές

Νομός Ηρακλείου

Οι υποψήφιοι του Γιάννη Μαστοράκη στο δήμο Χερσονήσου

Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Ηρακλείου, ο συνδυασμός με επικεφαλής τον Γιάννη Μαστοράκη, ο οποίος προήλθε από τη συνεργασία με τους κ.κ. Μεραμβελιωτάκη και Λουλουδάκη, για το δήμο Χερσονήσου.
 
Μαστοράκης Ιωάννης του Θωμά
(υποψήφιος Δήμαρχος)
 
Eκλογική Περιφέρεια Γουβών
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ                                   υπ. Δημ. Σύμβ.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Μιχαήλ                                               υπ. Δημ. Σύμβ.
ΚΑΡΑΜΠΕΤΑ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΙΟΛΕΤΑ-ΜΑΡΙΑ του Έντουρτ        υπ. Δημ. Σύμβ.
 ΚΙΡΛΗ ΜΑΡΙΑ του Απόστολου                                                    υπ. Δημ. Σύμβ
 ΚΟΚΚΙΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου                                 υπ. Δημ. Σύμβ.
 ΚΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ                                        υπ. Δημ. Σύμβ.
 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου                                   υπ. Δημ. Σύμβ
    ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου                 υπ. Δημ. Σύμβ.
       ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ        υπ. Δημ. Σύμβ.
       ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ                       υπ. Δημ. Σύμβ.
       ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Νικολάου             υπ. Δημ. Σύμβ.
       ΠΕΠΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου            υπ. Δημ. Σύμβ.
       ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Εμμανουήλ                         υπ. Δημ. Σύμβ.
       ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου                     υπ. Δημ. Σύμβ.
       ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου                   υπ. Δημ. Σύμβ.
       ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ                         υπ. Δημ. Σύμβ.   
       ΦΛΟΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ του Γρηγορίου                     υπ. Δημ. Σύμβ.
       ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Σταματίου                       υπ. Δημ. Σύμβ.
       ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου                   υπ. Δημ. Σύμβ.
       ΨΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Εμμανουήλ                         υπ. Δημ. Σύμβ.
            
Εκλογική Περιφέρεια Επισκοπής
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου                                υπ. Δημ. Σύμβ.
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ                                        υπ. Δημ. Σύμβ.
                                                                                                     
 
Εκλογική Περιφέρεια Μαλλίων
ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ                                      υπ. Δημ. Σύμβ.
ΒΛΑΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Πρόδρομου                                    υπ. Δημ. Σύμβ.
ΒΛΑΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ                                         υπ. Δημ. Σύμβ.
ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ                                   υπ. Δημ. Σύμβ.
ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Βλάσιου                        υπ. Δημ. Σύμβ.
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ελευθερίου                         υπ. Δημ. Σύμβ.
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δαυΐδ                        υπ. Δημ. Σύμβ.
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου                    υπ. Δημ. Σύμβ.
ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου                                    υπ. Δημ. Σύμβ.
 ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου                             υπ. Δημ. Σύμβ.
 ΤΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου                                     υπ. Δημ. Σύμβ.
 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννου                                          υπ. Δημ. Σύμβ.
 ΨΑΡΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (Τζένη) του Ιωάννου                          υπ. Δημ. Σύμβ.
 
Εκλογική Περιφέρεια Χερσονήσου
ΑΓΓΕΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ιωάννου                                            υπ. Δημ. Σύμβ.
ΑΣΠΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Πολύβιου                                υπ. Δημ. Σύμβ.
ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιδομενέως                          υπ. Δημ. Σύμβ.
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα                                          υπ. Δημ. Σύμβ.
BURCZYK PETRA του Walter                                                 υπ. Δημ. Σύμβ.
ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου                                        υπ. Δημ. Σύμβ.
ΔΑΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φραγκίσκου                            υπ. Δημ. Σύμβ.
ΔΑΝΕΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αθανασίου                                    υπ. Δημ. Σύμβ.
DOLL CORNELIA του Max                                                       υπ. Δημ. Σύμβ.
ΚAΛΑΊ'ΤΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ζαχαρία                        υπ. Δημ. Σύμβ.
ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ                               υπ. Δημ. Σύμβ.
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του Γεωργίου                          υπ. Δημ. Σύμβ.
ΛΙΑΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ                                          υπ. Δημ. Σύμβ.
ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου                        υπ. Δημ. Σύμβ.
ΜΗΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου                                       υπ. Δημ. Σύμβ.
ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (Θέμης) του Εμμανουήλ           υπ. Δημ. Σύμβ.
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου                             υπ. Δημ. Σύμβ.
ΠΑΡΛΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σάββα                              υπ. Δημ. Σύμβ.
ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου                                   υπ. Δημ. Σύμβ.
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννου                                 υπ. Δημ. Σύμβ.
ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου                             υπ. Δημ. Σύμβ.
ΤΡΕΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου                                            υπ. Δημ. Σύμβ.
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού                       υπ. Δημ. Σύμβ.
ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου                 υπ. Δημ. Σύμβ.
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΡΔΗΣ του Φανουρίου                             υπ. Δημ. Σύμβ.
ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου               υπ. Δημ. Σύμβ.
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου                       υπ. Δημ. Σύμβ.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Τενγκίς                         υπ. Δημ. Σύμβ.
ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (Σούλα) του Ιωάννου               υπ. Δημ. Σύμβ.
 
Δημοτική Κοινότητα Ανωπόλεως
 
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (Πόπη) του Γεωργίου                     υπ.Σύμβ.
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου                           υπ. Σύμβ.
ΜΕΤΟΧΑΡΑΚΗΣ EMMANOΥΗΛ του  Γεωργίου                      υπ. Σύμβ.                                             
ΜΕΤΟΧΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου                               υπ. Σύμβ.
ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ                        υπ. Σύμβ.
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου                                      υπ. Σύμβ.
 
 
Δημοτική Κοινότητα Γουβών
 
ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Εμμανουήλ                    υπ. Σύμβ.
ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Θεοχάρη                                          υπ. Σύμβ.
ΚΟΥΦΑΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ                        υπ. Σύμβ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννου                               υπ. Σύμβ.
ΣΥΝΑΔΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ                υπ. Σύμβ.
ΤΣΩΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου                                          υπ. Σύμβ.
                                                                                                     
Δημοτική Κοινότητα Ελαίας
 
ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ                          υπ. Σύμβ.
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Σταύρου                               υπ. Σύμβ.
ΤΡΑΒΑΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μηνά                                      υπ. Σύμβ.
ΤΡΑΒΑΓΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μανούσου                            υπ. Σύμβ.
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στυλιανού                               υπ. Σύμβ.
ΧΩΡΑΦΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου                                 υπ. Σύμβ.
 
 
 
Δημοτική Κοινότητα Λιμένος Χερσονήσου
ΑΡΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου                         υπ. Σύμβ.
ΑΣΠΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου                                  υπ. Σύμβ.
ΒΡΕΤΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ                         υπ. Σύμβ.
ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννου                                                 υπ. Σύμβ.
ΚΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΑΛΚΙΝΟΟΣ του Κωνσταντίνου             υπ. Σύμβ.
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  Γεωργίου                                υπ. Σύμβ.
ΤΣΙΧΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου                                       υπ. Σύμβ.
ΦΑΡΣΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Ιπποκράτη                                    υπ. Σύμβ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Εμμανουήλ                       υπ. Σύμβ
ΧΑΜΑΛΙΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (Έφη) του Γεωργίου                             υπ. Σύμβ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χαραλάμπους                   υπ. Σύμβ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαρίδημου                     υπ. Σύμβ
Δημοτική Κοινότητα Μαλλίων
ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ                               υπ. Σύμβ.
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου                   υπ. Σύμβ.
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ                 υπ. Σύμβ. 
ΚΥΡΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη                                       υπ. Σύμβ.
ΛΑΠΙΔΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ του Εμμανουήλ                                  υπ. Σύμβ.
ΠΑΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Τάκης) του Γεωργίου             υπ. Σύμβ.
 
Δημοτική Κοινότητα Μοχού
 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου                                    υπ. Σύμβ.
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΑΡΙΑΔΝΗ του Δημητρίου                                     υπ. Σύμβ
 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ                                   υπ. Σύμβ.
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ                                             υπ. Σύμβ.
ΜΟΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου                   υπ. Σύμβ.
 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου                    υπ. Σύμβ.
             
 
Δημοτική Κοινότητα Χερσονήσου
 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου                               υπ. Σύμβ.
 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗ-ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του Σταύρουυπ. Σύμβ.
 ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Στερεού                                υπ. Σύμβ.
 ΤΡΑΠΙΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννου                                  υπ. Σύμβ.
ΤΡΑΠΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννου                                     υπ. Σύμβ.
 ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ                          υπ. Σύμβ.
 
Τοπική Κοινότητα Αβδού
ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Θρασύβουλου                                  υπ. Σύμβ.
ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου              υπ. Σύμβ.
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Αλεξάνδρου                           υπ. Σύμβ.
 
Τοπική Κοινότητα Αïτανίων
ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ του Νικολάου                                  υπ. Σύμβ.
ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ του Στυλιανού                                 υπ. Σύμβ.
 
                                                                                                     
 
Τοπική Κοινότητα Γωνιών Πεδιάδος
ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου                                  υπ. Σύμβ.
ΒΥΝΙΧΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αριστείδη                                 υπ. Σύμβ.
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου                               υπ. Σύμβ.
 
                                                                                                     
 
Τοπική Κοινότητα Επάνω Βάθειας
   ΜΕΘΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη                                  υπ. Εκπρ.
                                                                                                     
 
Τοπική Κοινότητα Επισκοπής
   ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ                         υπ. Σύμβ.
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου                    υπ. Σύμβ.
  ΡΟΔΙΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του  Ιωάννου                                     υπ. Σύμβ.
   ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (Κάλλια) του Εμμανουήλ        υπ. Σύμβ.
 
Τοπική Κοινότητα Καινούργιου Χωριού
   ΒΡΑΧΑΣΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου          υπ. Εκπρ.
   ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κυριάκου                          υπ. Εκπρ.
 
 
Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού
    ΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Χαραλάμπους                      υπ. Σύμβ.
                                                                                                       
                                                                                                     
 
Τοπική Κοινότητα Κάτω Βάθειας
    ΜΑΓΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού                         υπ. Σύμβ.
    ΠΑΝΤΑΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Φαίδωνος                     υπ. Σύμβ.
    ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου               υπ. Σύμβ.
    ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ                 υπ. Σύμβ.
 
                                                                                                     
                                                                                                    
Τοπική Κοινότητα Κόξαρης
    ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ζαχαρία                           υπ. Εκπρ.
 
Τοπική Κοινότητα Κρασίου
     ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου                   υπ. Σύμβ.
                         
 
Τοπική Κοινότητα Ποταμιών
ΔΙΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου                                 υπ. Σύμβ.
ΦΛΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου                                 υπ. Σύμβ.
                                                                                                       
 
Τοπική Κοινότητα Σγουροκεφαλίου
    ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου                  υπ. Σύμβ.
    ΣΤΡΑΤΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιλτιάδη                          υπ. Σύμβ.
    ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου                      υπ. Σύμβ.
    ΤΖΑΒΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννου                                  υπ. Σύμβ.