Νίκη στο φινάλε για τον Ατρόμητο, 1-0 την Κέρκυρα (video)

clock 18:22 | 20/09/2017

Στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα , ο Ατρόμητος νίκησε στο Περιστέρι την Κέρκυρα με 1-0 για την 1η αγωνιστική του 4ου ομίλου του Κυπέλλου Ελλάδας. Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης σημείωσε ο Ουάρντα με πέναλτι στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων και χάρισε στην ομάδα του τους τρεις βαθμούς. Το άλλο ματς της πρεμιέρας του 4ου ομίλου μεταξύ της Σπάρτης και των Τρικάλων θα διεξαχθεί αύριο (21/9).

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Νταμίρ Κανάντι): Μίρκοβιτς, Χατζηισαΐας, Καρασαλίδης, Ούμπιντες (55΄ Ντιγκινί), Οριόλ (67΄ Γιαννούλης), Μενσά (55΄ Μανούσος), Κίβρακίδης, Μπουζουλάντζιτς, Βασιλακάκης, Ντάουντα, Ουάρντα.
ΚΕΡΚΥΡΑ (Αλέκος Βοσνιάδης) Γιαννακόπουλος, Αρτυματάς, Βενέτης, Κρητικός, Μεληκιώτης (77΄ Γεωργίου), Αναστασίου, Κέβιν, Ντιόγκο, Μπάουμαν, Νούνες, Βάργκας (52΄ Ζορμπάς).